יום הצילומים שלך

חשבו רגע על המבט, המֶסֶר, הנִרְאוּת הכללית שלכם. מה אתם מעוניינים לשדר, להעביר, למי שצופה בצילום שלכם?

אתם מנהלים עסק? רוצים שלקוחות נוספים יגיעו אליכם?

מה חשוב לכם להעביר הלאה, על מנת לשדר את מה שהנכם באמת? הכי קרוב למציאות חייכם, לתפיסות העולם והערכים בהם אתם מאמינים. משהו שישקף את מה שמתחולל אצלכם עמוק בלב, את התשוקה לעשייה, האמונה בדרך בה אתם הולכים.

איך מעבירים את זה הלאה למי שלא פגש או מכיר אתכם?

תמונה באמת שווה יותר מאלף מילים. זו לא קלישאה. צילום נכון, מקצועי, תאורה מתאימה והבנה עמוקה של הצרכים שלכם עשויים לחולל פלאים.

פלאים במובן של “דיבור” ללא מילים, צבעים ורקע המשקפים את טעמכם האישי, מבט וחיוך המזמינים ליצירת קשר, מסקרנים. צילום נכון ומותאם מעיד על השקעה, רצינות ובהירות עסקית. הכל שקוף, רואים אתכם באופן גלוי. אתם בטוחים בעצמכם. 

 
Headshot

 

צילומי Headshotהם למעשה אותם צילומים בהם מופיע צילום הראש והכתפיים, מתאימים לתמונת פרופיל ברשתות החברתיות ובאתר האישי.

בצילום זה נערכת התמקדות בהבעת הפנים ובאישיות הנשקפת מהן. דמות מחייכת משדרת קרבה, חם ונגישות, מבט חד ורציני משדר רשמיות ורצינות. אינספור הבעות אִישִּׁיּוֹת, מעבירות מסרים רבים ומגוונים, בהתאם לתחום העיסוק והבחירה האישית של המצולם.

צילומי Personal Branding – צילומים מורכבים יותר הכוללים את פלג הגוף העליון, או כל הגוף, בישיבה, עמידה, השענות ועוד, לרבות שימוש בפריטים המאפיינים את סוג העיסוק. ניתן לשלב ביגוד מתאים, רקעים שונים, כדי להעביר את המסר באופן חד, יצירתי ומיוחד.

 

תהליך ההערכות לצילומים

 

קיום שעת יעוץ מקדימה חשובה על מנת לבצע הערכות מתאימה ומדויקת לסשן הצילומים, לרבות בחירת לבוש, פריטים, רקע – לדיוק העברת המסר הצילומי. ניתן לערוך פגישת יעוץ טלפונית, או בסטודיו – זאת בהתאם למורכבות הצילום המבוקש.

לאחר פגישת הייעוץ, ניתן להיערך טוב יותר לצילום הן מבחינת הכנת הרקע והתאורה, כן ברכישה/השאלה של פריטים, בגדים המתאימים להעברת המסר. במדריך על סטיילינג אפשר למצוא עוד טיפים מעניינים!

ביום הצילום ניתן להיעזר במאפרת מקצועית איתה אני עובדת. המאפרת מתאימה את סוג האיפור לסגנון ולאישיות, תוך התאמתו לצילום בתנאי תאורה מסוימים, אלו שיבחרו לאותו סשן ספציפי. לעיתים איפור מסוים איננו מתאים לצילום, לכן מומלץ לנשים בעיקר להיעזר באיפור מקצועי ומותאם. איפור שימרי shimmery makeup)) לדוגמא, מעניק מראה בוהק של הפנים ולא מתאים לצילום תדמית בסטודיו, איפור “נוצץ” העלול להחזיר את האור וליצור צילום הכולל נקודות אור על הפנים.

 
personal branding photography, portrait photography, portrait photographer, צילום תדמית

סשן הצילומים

 

סבלנות רבה ויכולת להתאים את הצילום למי שמגיע אלי, מאד מאפיינת אותי. אני דואגת לכך שכל מי שמגיע אלי לסטודיו ירגיש נח ונעים. קיימת מבואה פרטית, בה ניתן להחליף בגדים. אני מדריכה את המצולם כיצד לשבת, לעמוד, ברגישות ומתוך ניסיון מקצועי לפיו אני שמה לב לכל פרט, כמו גם לתחושות ולרצונות.

אני מצלמת עשרות תמונות כדי להרחיב את מאגר האפשרויות, מתוכן ניתן יהיה לבחור את הטובות, המתאימות ביותר, לשביעות רצון הלקוח.

 בחירה ועיבוד התמונות

 

לאחר סיום סשן הצילומים, אני עוברת על התמונות ומבצעת סינון ראשוני של אלו הנראות לי ביותר, לאור מטרת הצילום ובהתאם לעין המקצועית שלי.

לאחר מכן אני מזמינה אותכם לפגישה בזום איפה שאני יעזור לכם בבחירת התמונות הכי טובות לכם, ושמצאו חן בעיניכם ביותר, אליהן התחברתם. בחירת התמונות ביחד איתי נותנת לכם אפשרות לבחור בעזרת עין מנוסה ומקצועית בהתחשבות בצורך ובמטרה של הסשן.

התמונות שנבחרו עוברות עיבוד באמצעות תוכנת פוטושופ, בסוף התהליך מתקבלים צילומים מדויקים ומותאמים לבחירה שלכם.

חומרי הגלם (תמונות בהן לא בחרתם) נשארים אצלי, כאשר ישנה אפשרות לקבל תמונות נוספות מאוחר יותר, תמורת תשלום נוסף.

portrait of woman with heat

הזמין שעת יועוץ חינמית

אשמח לשמוע מה אתם צריכים
ZOOM גם ב
Daniela Contini Photographer background image
× ?הי! במה אוכל לעזור
Skip to content