להכיל, לקבל לחבק

חישבו לרגע על הסיטואציה הבאה: אתם ביום עבודה שגרתי ולפתע מגלים שעשיתם טעות במסמך ששלחתם למנכ”ל הארגון, אין לכם את היכולת לאחזרו וברור לכם שהטעות תהפוך במהרה לגלויה.. וכן, מדובר בטעות גדולה.

כעת חישבו, מהן המילים הראשונות שהיו קופצות לכם לראש במצב כזה- האם אלו מילים כמו “איזה טמטום” “למה תמיד אני עושה שטויות כאלו”, “לא יכולתי לבדוק יותר טוב לפני”.. האם במילים שלכם יש כעס, האשמה, אכזבה או אולי אפילו בוז?

נעים מאוד, אתם המבקר הכי גדול שלכם ובמילים אחרות – אתם מסוגלים להעליב את עצמכם יותר מכל שונא או אויב שאי פעם היה או יהיה לכם.

הרי לא הייתם משתמשים במילים או כינויים כאלו כלפי חבר או קולגה שעשה טעות דומה נכון? בוודאי הייתם מגלים כלפיו חמלה ואמפטיות, אולי אפילו מנסים לנחם ולשמח..

הזכות להיות אנושיים היא זכות יסוד של כל אחד ואחת מאיתנו. זוהי הזכות להתבטא, לקבל ולכבד את מי שאנו, להתייחס אל עצמנו כשווים וכן, גם לנהוג כלפי עצמנו ברכות, חמלה וסליחה כאשר אנו שוגים או טועים. קבלה עצמית היא חלק מהותי בלהיות אנושי ויכולה להיות לה השפעה עצומה על חיי היומיום שלנו.

קבלה עצמית היא הכרה והבנה של הערך שלנו, החוזקות והחולשות שלנו. היא הידיעה שאנחנו ייחודיים ובעלי ערך, ושאנחנו יכולים לאמץ ולחגוג את ההבדלים בינינו. כשאנחנו מקבלים את עצמנו, אנחנו יכולים להתמודד טוב יותר עם מכשולים, כישלונות ואכזבות. אנחנו יכולים להיות פתוחים יותר לחוויות חדשות ולקחת סיכונים – בידיעה שאנחנו מסוגלים להתגבר על הפחדים שלנו.

כאשר אנו מקבלים את עצמנו, אנו יכולים גם להיות רחמנים יותר ומבינים יותר כלפי עצמנו וכלפי אחרים. אנחנו יכולים להיות יותר סבלניים ומבינים כשאנחנו מתמודדים עם מצבים קשים, ואנחנו יכולים לקבל יותר את ההבדלים בדעות או באמונות.

חיזוק הקבלה העצמית יכול להיות אתגר, אבל זה אפשרי.

אנחנו יכולים להתחיל בתרגול של טיפול עצמי, כמו הצבת גבולות עם אחרים ולקחת זמן לעצמנו.

אנחנו יכולים גם לתרגל דיבור עצמי חיובי, להזכיר לעצמנו את החוזקות והיכולות שלנו.

אנחנו יכולים גם לאתגר את המחשבות והאמונות השליליות שלנו על ידי חיפוש אחר ראיות שמפריכות אותן.

אנו יכולים לחפש מערכות יחסים תומכות ופעילויות שמביאות לנו שמחה ועוזרות לנו לבנות את הביטחון וההערכה העצמית שלנו.

קבלה עצמית היא חלק מהותי בלהיות אנושי, וזה משהו שכולנו יכולים לשאוף לחזק ולטפח.

בעזרת תרגול, כולנו יכולים ללמוד לקבל ולהעריך את עצמנו על מי שאנחנו ועל החוזקות והיכולות הייחודיות שלנו.

סשן הצילום האישי בסגנון בודואר נועד על מנת לסייע לנו להשיג מטרה זו. סשן הצילומים כשלעצמו והצילומים המרהיבים בסגנון בודואר המתקבלים בסופו מעמידים אותנו מול דמותנו בדיוק כפי שהיא – ללא מסכות, חסמים או מחסומים ומפגישים אותנו עם הצדדים
הרכים והמעודנים שבנו.
חווית סשן הצילום האישים בסגנון בודואר היא כל כולה חוויה של השקעה בעצמנו והתחברות לאותנטיות, ללא שיפוטיות וללא ביקורת. צילומי הבודואר מאפשרים לנו לשוב פעם אחר פעם ולהתבונן בחלקינו השונים, לחקור אותם, להכיר אותם ויותר מכל – להוקיר אותם ולהתחבר אליהם.

Boudoir חזרה ל

Daniela Contini Photographer background image
× ?הי! במה אוכל לעזור
Skip to content